Być kobietą czyli Sukces Na Szpilkach

Sukces to wcale nie taka prosta sprawa, szczególnie, gdy jest się kobietą! Wizji kobiecych sukcesów jest tyle, ile kobiet. Powszechnie „sukces” postrzegany jest jako synonim słowa „kariera”. Czy nie jest to zbyt duże uproszczenie? Czujesz, że Twoja własna definicja sukcesu jest zdecydowanie bardziej wielowątkowa? Nie jesteś w tych odczuciach osamotniona. SukcesNaSzpilkach.pl da Ci odpowiedź na wiele nurtujących każdą ciekawą świata i ambitną kobietę pytań.

Kariera kontra życie osobiste?

Czy na pewno jest między nimi jakikolwiek dysonans? Zbyt wiele sprzeczności w życiu nie da nikomu szans na codzienny uśmiech i poczucie szczęścia, czy choćby zadowolenia. Trudno tak naprawdę wyznaczyć życiu wąskie ramki i ściśle kategoryzować wszystko, co dane jest nam przeżywać.

Możliwość łatwiejszego i szybszego korzystania z zasobów ciekawych i twórczych informacji (czego nie zabraknie w serwisie SukcesNaSzpilkach.pl) to jedno – próba rzeczywistego wdrażania tych, które są dla nas naprawdę przydatne, to już trochę inna kwestia.

Jeśli czujesz, że czegoś brakuje Ci do szczęścia i jesteś gotowa na zmiany, szukasz jedynie motywacji – warto zapoznać się z informacjami z wielu dziedzin, a także różnymi nowinkami.

Wizerunek. Życie osobiste a zawodowe. Kariera

Pozornie, kategorie aż nazbyt oczywiste i charakterystyczne dla każdego tzw. „kobiecego” portalu. Wystarczy jednak zrobić jeden „klik” do wybranego działu, aby przekonać się, że znajdziemy tam wiele interesujących i przydatnych w codziennym życiu porad.

Sfera związana z życiem zawodowym jest, wbrew pozorom, wielowątkowa.

Jesteśmy na etapie szukania pracy, a nie robiłyśmy tego od lat? Warto zapoznać się z najnowszymi trendami dotyczącymi np. pisania dokumentów rekrutacyjnych i autoprezentacji (podpowiedzi – jak to zrobić, by aplikowanie było skuteczne, znajdziesz w dziale Kariera).

Zdobycie pracy to jedno – sztuka odnalezienia się w nowym otoczeniu, tworzenia relacji międzyludzkich w zespole, rozmowy i skutecznej współpracy, to druga strona zawodowego sukcesu. W serwisie SukcesNaSzpilkach.pl odnajdziesz wiele informacji na temat tego jak sobie radzić w różnych sytuacjach. Umiejętności te pomogą na co dzień, nie tylko w pracy, ale po prostu – w życiu.

Czujemy syndromy wypalenia zawodowego? Często trzeba zdecydować się na odwagę i zmienić pracę, a nawet branżę – w portalu znajdziemy podpowiedzi jak zidentyfikować narastający problem i jak sobie z nim radzić.

A może nadszedł czas, aby spróbować własnych sił i postawić na swoją firmę? Sztuka budowania własnego wizerunku, kapitału zawodowego, a także vademecum informacji formalnych, dzięki którym łatwiej przebrniemy przez konieczne procedury – warto zapoznać się z wieloma inspirującymi artykułami „zakładając szpilki” do sukcesu pt. „moja firma”.

Czy w pracy, czy we własnej firmie, a może spełniając się jako ambitna pani domu lub łącząc wszystkie te aktywności – każda kobieta chce zachować w sobie… kobiecość. Bywa, że odmieniony kolor włosów albo nieco nowości w garderobie, potrafią uczynić prawdziwe cuda z naszym nastrojem. SukcesNaSzpilkach.pl podpowie jak również od tej strony budować swój wizerunek – bazując na tym co uniwersalne i zarazem modne, korzystne dla urody i samopoczucia – tak, by sukces nie kojarzył się jedynie z dalekim, a w związku z tym niemożliwym do osiągnięcia, celem.

Bycie kobietą sukcesu to umiejętność harmonijnego łączenia wielu sfer życia. Zadanie to czasem wydaje się ekstremalnie trudne. Stres to jedno z głównych wyzwań, z którymi musimy sobie radzić. Umiejętność skutecznego rozładowania negatywnych emocji, wyciszenia się, relaksu, to klucz do udanego życia, indywidualnego, zawodowego i rodzinnego.

Znalezienie balansu między obowiązkami i przyjemnościami jest niezbędne do zachowania równowagi psychicznej. Zanim powiemy stresowi „nie” – zobaczmy, dzięki serwisowi SukcesNaSzpilkach.pl, że jest to naprawdę wykonalne, o ile uwolnimy się ze smyczy perfekcjonizmu, jako kobiety, żony, matki, pracownice, businesswoman itd. … i co równie ważne, przestaniemy zaniedbywać nasze zdrowie.

Często o nim zapominamy, odżywiając się nieracjonalnie, „stawiając” się na nogi za pomocą zgubnych używek. Można z tym skończyć, odwiedzając portal, przekonasz się, że ułożenie zdrowego menu nie jest zadaniem czasochłonnym, a korzystna dla organizmu dieta wcale nie musi być nudna i niesmaczna.

Mamy wątpliwości, czy w ogóle zmieniać cokolwiek w życiu, które jest co prawda bezpieczne, ale aż nazbyt przewidywalne? Nic nie działa tak motywująco jak przykład.

„Kobiety sukcesu” – wywiady z kobietami, które same przed sobą nie obawiają się przyznać, że są spełnione, na pewno ostatecznie przekonają, że warto spróbować!