Kobietamag.pl – czytaj i wygrywaj!

Lubisz korzystać z promocji, zakupów grupowych, rabatów i kuponów? A może jeszcze bardziej lubisz otrzymywać atrakcyjne przedmioty za darmo? W takim razie portal Kobietamag.pl jest skierowany właśnie do Ciebie.

I tu świetna wiadomość – nie jest to kolejna strona służąca do promowania i reklamowania wybranych produktów, tylko rozwijający się polski portal lifestyle’owy, który skupia tysiące inspirujących pomysłów na fryzury, makijaż, ciekawe kreacje, manicure, a także wiele interesujących artykułów dotyczących najważniejszych sfer życia nowoczesnej kobiety.

kobietamag.pl

Zasada funkcjonowania portalu jest prosta – za regularne odwiedziny każda zarejestrowana użytkowniczka dostaje 10 punktów, a zatem codzienna lektura zamieszczonych na nim artykułów sprawia, że dysponujemy punktami potrzebnymi do wzięcia udziału w licytacji wybranego produktu lub aukcji dnia. Takich punktów nie można jednak ani kupić, ani wymienić na prawdziwe pieniądze, nie można też nimi płacić na żadnych innych stronach poza Kobietamag.pl. Szanse na wygraną można jednak znacznie zwiększyć poprzez dzielenie się z czytelniczkami własnymi pomysłami na stylizację lub przepisami kulinarnymi. Wystarczy przesłać autorski artykuł (50 punktów), przepis opatrzony zdjęciami (50 punktów) lub bez nich (20 punktów), albo pomysł na własną stylizację (np. fryzura, manicure – 20 punktów). Na dobry początek za rejestrację na portalu otrzymujemy 100 punktów. Jak widać, ilość posiadanych punktów można bardzo szybko zwiększyć, a następnie wymienić je nagrodę. A są one naprawdę interesujące – znajdują się wśród nich eleganckie ubrania, buty, dobre kosmetyki i perfumy, a nawet gustowne torebki. Należy dodać, że prezenty otrzymujemy całkowicie za darmo – nie wiążą się z nimi żadne dopłaty ani ukryte płatności.

kobietamag.pl

W ten sposób użytkowniczki portalu otrzymują porady i inspiracje najwyższej jakości, gdyż rekomendowane przez inne kobiety i redagowane przez doświadczone czytelniczki. To oczywiście nie wszystko – Kobietamag.pl pełni również funkcję perfekcyjnie prowadzonego magazynu internetowego, prezentującego najnowsze kolekcje cenionych projektantów, fascynujące pomysły na urządzenie domu lub inspiracje z dziedziny nowoczesnego designu. Pozostaje zatem tylko życzyć przyjemnej lektury!