O rozmiarze penisa bez tabu

Choćby codziennie powtarzano kobietom i mężczyznom, że rozmiar nie ma znaczenia. Choćby propagowano ten pogląd jeszcze intensywniej. Choćby karmiono nas tym stwierdzeniem z bilbordów, radia, telewizji i Internetu – niestety. Wszyscy wiemy, że prawda nie jest tak prosta. W końcu produkcja „Seksu w wielkim mieście“ ruszyła już 15 lat temu! A zarówno socjolodzy, seksuolodzy, mężczyźni i przede wszystkim kobiety zgodnie przyznają, że ten serial był prawdziwą rewolucją. Kobiety, które swoje doświadczenia seksualne opowiadały przyjaciółkom przy piwie i papierosie słysząc charakterystyczną melodię czołówki serialu o Carry Bradshaw, nie dadzą sobie wmówić, że rozmiar penisa jest nieistotny.

Zwolennicy teorii na znikomy wpływ wielkości członka na udane życie seksualne, lubią wyciągać argument, że przecież liczy się całościowy obraz związku. Partner powinien być czuły, troskliwy, dbający o samopoczucie i satysfakcję partnerki. To jest oczywiście wszystko prawda. Niestety jak mawiała Carry: „nie można być z facetem tylko dlatego, że potrafi uszczelnić wannę“. Seks jest bardzo ważną częścią wspólnego życia i minimalizowanie jego roli jest szkodliwym oszukiwaniem samego siebie. Po drugie, warto skończyć z pruderią i przyznać, że udany seks nie wymaga długoletniego partnera, o którego zaletach można by mówić godzinami. Na pewno wiele kobiet powiedziało kiedyś, nieświadomie cytując najbardziej liberalną w tych sprawach Samanthę Jones: „Koniec z kochaniem… Wracam do kochanków“. W takich przypadkach liczą się tylko składowe tej jednej, jedynej chwili: spojrzenie, atmosfera, zapach skóry, dotyk… rozmiar!

żel powiększający penisa

Mężczyźni bardzo ambicjonalnie podchodzą do swoich członków i coraz częściej dowiadują się o skuteczne, najlepiej trwałe a więc operacyjne powiększanie penisa, mimo że lekarze nie widzą powodów do niepokoju. Do operacji kwalifikują się penisy poniżej 10 centymetrów. A co jeśli pomimo lepszego wyniku, mężczyzna miałby ochotę co nieco zmienić? Można spróbować innych dostępnych sposobów. Po pierwsze, bardzo popularne są pompki do penisów. Użytkownicy chwalą je sobie jako skuteczne, dające natychmiastowy efekt i przyjemne w użyciu. Niestety, rezultaty nie są długotrwałe, a częste stosowanie może rozciągnąć skórę członka. Dobre efekty dają żele powiększające członka. Dzięki nim penis ma bardziej satysfakcjonujący partnerkę rozmiar i sztywność. Przy okazji żele mogą także zastąpić lubrykant. Efekty przynoszą już po 1-3 minutach od aplikacji.

para

Prawdą jest oczywiście fakt, że małego penisa można zrekompensować wielką wyobraźnią. Niestety, często zdarza się, że także w tym przypadku nieszczęścia chodzą parami. Aż 90% mężczyzn twierdzi, że problemy łóżkowe istotnie wpływają na ich zaniżone poczucie wartości. A mężczyzna zakompleksiony to niestety nie jest typ ani odkrywcy, ani zdobywcy. Mężczyźni niewiele wiedzą na temat działania kobiecego ciała: „…po prostu jest facetem. Umiałby naprawić silnik odrzutowy, ale anatomia kobiety… Co w tym trudnego? Łechtaczka to nie sfinks!“ – oburzała się Miranda. Niestety od tamtej pory niewiele się zmieniło.

Panowie, mimo oświadczenia Charlotty: „Orgazmy nie przysyłają pocztówek w walentynki i nie trzymają cię za rękę w kinie“, to orgazm także nie zrobi się sam. Nie zmusimy Was do oglądania „Seksu w wielkim mieście“ ale dajcie sobie zasugerować na przykład kupienie żelu powiększającego członka. Takie zakupy w internetowym sex shopie to może być ciekawa gra wstępna i piękny prolog udowadniający tezę, że rozmiar ma znaczenie i że rozmiar można podrasować 😉