PuellaNova – ciekawe miejsce dla każdej kobiety

Kobiety od lat chętnie sięgały po różnego rodzaju czasopisma, w których szukały ciekawych informacji i przydatnych porad, jednak dziś coraz częściej źródłem takiej wiedzy stają się portale internetowe. Pełnią one podobną funkcję, jednak oferują dużo większy zasób wiadomości, są dostępne w każdej chwili i nieustannie uaktualniane. Jednym z takich miejsc jest PuellaNova, czyli internetowe pismo skierowane do kobiet w każdym wieku.

Wiadomo, że każda kobieta jest inna – ma swoje pasje i cele, jest w określonej sytuacji życiowej, ma własne problemy, jednak wszystkie znajdą na tym portalu informacje, które będą dla nich ciekawe lub pomocne. Wynika to przede wszystkim z wszechstronności tematyki poruszanej w tym idącym z duchem czasu pismem, od zdrowia, mody i urody po psychologię, partnerstwo i feminizm. Pojawiają się tu młode mamy, kobiety niepełnosprawne, panie realizujące się w biznesie czy dojrzałe singielki. To miejsce nieustannie przyciąga nowe czytelniczki, ponieważ mogą one znaleźć tu przyjemność, ale też źródło rzetelnej wiedzy. Pismo jest otwarte i niezależne, dzięki czemu mogą tam być poruszane sprawy kontrowersyjne, trudne i ważne. Można w Internecie znaleźć inne serwisy tego typu, jednak PuellaNova wyróżnia się unikalnością treści i omijaniem natarczywej reklamy, która bywa dziś tak uciążliwa.

Jest to sprawdzone już przez wielu miejsce w sieci, gdzie znaleźć można przepisy kulinarne, porady dotyczące profilaktyki zdrowotnej czy zapowiedzi wydarzeń kulturalnych. PuellaNova.pl jest otwarta na sugestie swoich czytelników i pozwala im uczestniczyć w tworzeniu pisma. Co dokładnie można znaleźć w tym internetowym magazynie? Przede wszystkim liczne artykuły obejmujące wszelką tematykę – macierzyństwo, niepełnosprawność, związki, urodę i zdrowie czy kulturę. Oprócz tego można tu też poczytać ciekawe felietony i reportaże poruszające sprawy dotyczące polskich kobiet, a także zapoznać się z wieloma recenzjami kosmetyków, suplementów diety czy książek. Wiele czytelniczek przyciąga też możliwość przeczytania wywiadów z silnymi kobietami, które osiągnęły szczęście, spełniając swoje marzenia. Popularnością cieszą się również funkcjonalne narzędzia w postaci kalkulatorów kalorii czy BMI oraz organizowane regularnie konkursy.

PuellaNova to miejsce stworzone dla kobiet, które warto odwiedzić i osobiście przekonać się, co przyciąga tak nieustannie poszerzające się grono lojalnych czytelniczek.