Tani leasing samochodu + Ubezpieczenie AC OC. Jak znaleźć najtańsze i najlepsze?

Nie da się jednoznacznie wskazać najlepszej firmy leasingowej, która  oferuje najtańszy leasing, a to z prostego względu, każda oferta jest indywidualną kwestią i dla każdego klienta jest wyliczana indywidualnie dla konkretnego przypadku (w oparciu oczywiście o określone narzędzia).

Żeby znaleźć najlepszy leasing na samochód trzeba zatem porównać wiele ofert. Oczywiście jedne firmy oferują tani leasing inne drogi. Nie zawsze najtańszy leasing będzie tym najlepszym, bowiem poza wysokością czynszu leasingowego istotne są również inne opłaty, jakość współpracy, ubezpieczenie itp.

Szukając taniego leasingu na samochód warto skorzystać z pomocy brokera, który porównuje oferty przynajmniej kilku znanych firm ubezpieczeniowych. Polecam spróbować przez internet w Weź Leasing https://antyranking.blogspot.com/2017/02/najlepszy-leasing-najtanszy-gdzie.html Oczywiście to nie do końca musi być tak, że wybiorą nam najlepszą. Zapewne przy kryterium wyboru znaczenie dla brokera ma również wysokość prowizji jaką otrzyma za podpisanie umowy. Dla tego warto oprócz oferty od brokera sprawdzić kilka tanich leasingów samochodowych na własną rękę.

Oczywiście prowizję brokera płaci firma leasingowa, a nie my i nie wpływa ona na cenę leasingu. Źródło: https://www.eit-centrum.waw.pl/najtanszy-leasing-gdzie/Najtańszy Leasing. Najlepszy Tani Leasing Samochodowy – Gdzie? Który wybrać na samochód?

Gdy już mamy ofertę od brokera i kilka uzyskanych na własną rękę, wybieramy, te które nas interesują. Po czym przechodzimy do negocjacji. Odbywa się to w taki sposób, że wysyłamy jednemu ofertę drugiego, tak aby ten pierwszy zszedł z ceny przygotowując nam kontrofertę.  Firmom leasingowym bardzo zależy na klientach, bo chodzi zwykle o duże pieniądze. Dlatego aby pozyskać klienta są wstanie dość sporo obniżyć cenę.

Samochód Mercedes

Obowiązkowe ubezpieczenie OC + AC

Kolejną istotną kwestią jest ubezpieczenie, które jest obowiązkowe w pełnym pakiecie AC + OC  – tutaj również możemy negocjować. W pakiecie z leasingiem zostanie nam zaoferowane ubezpieczenie z firmy, z którą leasing ma zawartą umowę. Nie musimy z niego skorzystać, możemy znaleźć tańsze ubezpieczenie samemu. Niestety za własne ubezpieczenie leasing policzy sobie dość sporą opłatę. O ile w pierwszym roku nie koniecznie warto skorzystać z własnego ubezpieczenia, to niestety możemy liczyć się z tym, że w 2 lub 3 roku spłacania leasingu ubezpieczyciel, który ma podpisaną umowę z leasingiem drastycznie podniesie nam wysokość składki. W tedy po prostu kontaktujemy się z jakąś agencją ubezpieczeniową lub brokerem ubezpieczeń i prosimy o ofertę na nasz samochód z sumą wykupu równą wartości auta. Polecam brokera i agencję ubezpieczeń https://tcubezpieczenia.pl z Tarnowski Gór. Porównują 15 towarzystw ubezpieczeniowych. Mi dali najtańsze oferty ubezpieczeń dla mojego auta.  Działają także przez Internet, nie trzeba jeździć do Tarnowskich Gór. Oczywiście nie musimy skorzystać z oferty od agencji.  Informując ubezpieczyciela od leasingu, że chcemy wypowiedzieć ubezpieczenie i zmienić na inne, zwykle możemy liczyć na to, że obniżą nam swoją ofertę do podobnego poziomu i nie poniesiemy opłaty za zmianę ubezpieczyciela, a jeżeli nie obniżą i opłaca nam się ponieść tę opłatę, to zmieniamy.