TechOn – czyli włącz technologię

Nowoczesne technologie towarzyszą nam dziś na co dzień, dla wielu osób stając się podstawą pracy, ale też pasją. Dla tych, którzy chcą nadążać za pojawiającymi się nieustannie nowinkami ze świata IT przeznaczone są specjalne serwisy, takie jak TechON.pl. Jest to miejsce stworzone dla każdej osoby zainteresowanej nowoczesnymi technologiami, zarówno prawdziwego geeka, którego zajmują szczegóły techniczne, jak i hobbysty, który chce być na bieżąco z aktualnościami dotyczącymi sprzętu czy oprogramowania.

Portal ma za zadanie w prosty sposób przedstawiać całą różnorodność aktualnych informacji dotyczące komputerów i nie tylko. A więc mamy tutaj zarówno newsy, jak i rzetelne recenzje sprzętu, które pomagają wyrobić sobie własne zdanie na temat wybranych smartfonów, laptopów, kart graficznych czy gier. Przeprowadzane tam testy są szczegółowe i obiektywne, wykazują zarówno mocne, jak i słabe strony danego produktu. Jest to na tyle szeroka baza wiedzy, że każdy znaleźć tu może interesujące go informacje.

Zespół portalu TechON.pl to osoby, które do misji przekazywania swej wiedzy i doświadczeń podchodzą poważnie, ale jednocześnie czerpią z tego ogromną przyjemność. Artykuły na portalu TechON pojawiają się regularnie, dlatego nie trzeba się obawiać, że jakiekolwiek ważne informacje z branżowe pozostaną niezauważone. Wszelkie zapowiedzi czy premiery od razu są ogłaszane w serwisie, dzięki czemu nie trzeba już przeszukiwać innych fachowych stron, słowem wszystko zgromadzone jest w jednym miejscu.

Portal jest podzielony na przejrzyste kategorie, dzięki czemu szybko można dotrzeć do wiadomości z najbardziej interesującej nas dziedziny. Dla jednych będzie to Strefa Mobilna czy Hardware, dla innych Software, a jeszcze inni od razu przejdą do kategorii Gaming. Na osobną sekcję zasłużyły też Poradniki, cieszące się coraz większą popularnością, z których można czerpać przydatną wiedzę serwowaną przez doświadczonych praktyków. Portal powiązany jest również z forum pc-com.pl, gdzie użytkownicy mogą wymieniać się opiniami, dyskutować i szukać pomocy w najbardziej trapiących ich problemach związanych z szeroko pojętym IT.