Z Trendz.pl żaden trend ci nie umknie!

Jeśli Twoje życie pulsuje w rytmie wielkomiejskich trendów, w dodatku kręci cię moda prosto z wybiegów, to z pewnością nie obędziesz się bez Trendz.pl. To serwis lifestyle’owy powstały z myślą o osobach, które lubią być na czasie z tym, co dzieje się m.in. w świecie mody, architektury czy w designie.

Twórcy Trendz.pl dbają o to, by w serwisie codziennie pojawiała się solidna porcja najświeższych i wyselekcjonowanych trendów, satysfakcjonując tym samym niejednego modowego entuzjastę. Dzięki portalowi będziesz na bieżąco z nowościami z obszaru designu, architektury, mody, muzyki, sportu, a nawet motoryzacji. Serwis przybliża też nowinki ze świata gier i gadżetów. Niewątpliwą gratką dla tych, którzy inspirują się stylem celebrytów będzie zakładka „Gwiazdy”, gdzie na bieżąco można śledzić, jak noszą się osobistości ze świata show biznesu i co z ich looku warto przenieść do swojej garderoby. Tak szeroki przekrój dziedzin dostępnych w serwisie powoduje, że Trendz.pl idealnie trafia w gusta obszernego grona użytkowników, nie ograniczając go jedynie do nowoczesnych kobiet.

Wyróżnikiem Trendz.pl jest stworzenie przestrzeni ekspresji dla jego użytkowników i możliwość współtworzenia przez nich serwisu. Twórcy zapraszają czytelników do dzielenia się na łamach portalu własnymi trendami, dzięki czemu każdy użytkownik może wnieść swój wkład w kreowanie mody. Trendz.pl łamie tym samym stereotyp, że grono trendsetterów może się ograniczać jedynie do celebrytów, kreatorów mody, światowej sławy projektantów, przekonując, że każdy mający zmysł modowy może śmiało konkurować z trendsetterską elitą.

Integralną częścią portalu jest również pasaż handlowy o charakterze trendotwórczym, w którym prezentowane są produkty sklepów internetowych z różnych branż. Sam serwis nie prowadzi sprzedaży, a jedynie udostępnia opisy i opinie np. na temat sprzętu AGD i elektroniki, odzieży, akcesoriów do dekoracji wnętrz, a nawet zabawek erotycznych.

Warto dodać, że inspiracje twórców Trendz.pl są czerpane nie tylko z najważniejszych europejskich metropolii modowych takich jak Paryż czy Londyn, ale sięgają daleko poza Stary Kontynent, obejmując swym zasięgiem Nowy Jork i Tokio.

Jeżeli szukasz miejsca w Internecie, w którym w atrakcyjny sposób zebrane są aktualne tendencje w wielu dziedzinach, zaglądaj codziennie na trendz.pl. Ponieważ z Trendz.pl nie przegapisz żadnego wartościowego trendu.